Devojka iskočila iz automobila u pokretu na mostu u Banjaluci! Njen momak je vozio, kažu da je uzrok alkohol i ljubomora
0
3
Dvadesetšestogodišnja N. P. je iskočila iz automobila koji je, prema prvim informacijama, vozio njen momak S. P.
Na Venecija mostu u Banjaluci dvadesetšestogodišnja devojka N. P. je iskočila iz automobila u pokretu koji je, prema prvim informacijama, vozio njen momak S. P.
Preporučujemo
Magistrala na Jadranu proglašena jednom od najlepših na svetu: Dugačka 800 km, gradilo je 10.000 radnika
Znala je da će ih Bajac ubiti, evo šta je rekla pred smrt: Reči Andree lede krv u žilama, ubijena sa dečkom
Devojka ima ozbiljne povrede, a na lice mesta stiglo je vozilo hitne pomoći i policija, piše atvbl.com. Ona je navodno, pod dejstvom alkohola, sama iskočila iz automobila, a motiv je ljubomora.
Marija Markanović, portparol Policijske uprave Banjaluka potvrdila je za Nezavisne da je policija postupila po prijavi po kojoj je jedna devojka iskočila iz vozila u pokretu na banjalučkom mostu Venecija.
Markanovićeva je naglasila da je o svemu obavešten dežurni okružni javni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka i da je u toku utvrđivanje svih okolnosti ove prijave.
(Telegraf.rs)