Grom ne bira gde udara: Pogodio crkvu na Veliku Gospojinu, razbijeni svi prozori, oštećene i okolne kuće
3
1
Veliki deo unutrašnjosti crkve je oštećen, prozori polomljeni i zid je pretpeo veliku štetu
Grom ne bira gde udara, pa je tako sinoć 15 minuta pre ponoći "opalio" u crkvu "Sveti Teodor Tiron" u selu Dolno Srbci u opštini Mogila.
Preporučujemo
Bosanac u njivi ima 2 izvora nafte: "Da smo u Nemačkoj, jedna kap ne bi propala", ovako Hajro maže kožu
Mala Kaća lupala komšijama na vrata, molila ih da pomognu Ivani: Čula sam da viče "Tata, ubićeš mamu!"
Stanovnici koji su jutros došli u crkvu zatekli su polomljene prozore, komade stakla na sve strane i izgorelu električnu instalaciju. Oštećene su i okolne kuće.
Stanovnici sela ne pamte takve oluje sa tako snažnim grmljavinama, naročito ne na ovako veliki praznik kao što je Velika Gospojina.
Iz Crkvenog odbora za televiziju Sitel kažu da je veliki deo unutrašnjosti crkve oštećen, prozori polomljeni i da je zid pretpeo veliku štetu.
(Telegraf.rs)