Trojica Hrvata su razvili biznis na minskim poljima, a kada je policija upala tamo, otkrila je njihovu tajnu (FOTO)
0
6
Protiv njih biće podneta krivična prijava
Slavonsko-požeška policija završila je kriminalnu istragu protiv trojice Hrvata iz Pakraca i Lipika koji se sumnjiče da su proizvodili kanabis u minskim poljima.
Kako se navodi, oni su uzgajali više od 200 komada kanabisa u minskim poljima i minski sumnjivim područjima u Lipiku, prenela je regionalna televizija N1.
Preporučujemo
"Mnoge će se majke ocrniti, borbi našoj kraja biti neće": Čitulja ubijenom škaljarcu najavljuje novo ubistvo?
Žigić uhvaćen posle godinu dana bekstva, poznato gde je nađen: Krio se i u Srbiji?
U automobilima i njihovim porodičnim kućama pronađeni su kanabis u fazi sušenja i mobilni telefoni.
Protiv njih biće podneta krivična prijava zbog neovlašćene proizvodnje i trgovine drogama za šta mogu da dobiju zatvorsku kaznu u trajanju od jedne do 12 godina.
(Telegraf.rs/Tanjug)