Pronađena mrtva tela žene (55) i muškarca (58) u Zagrebu
1
0
Njihova tela su prevezena na obdukciju
Stanari jedne ulice u zagrebačkoj Dubravi u sredu su u trošnoj baraci pronašli dva tela.
Na njima nema tragova nasilne smrti, a reč je u muškarcu (58) i ženi (55).
Preporučujemo
"Ma koji Srbi?! Ne podmeću oni požare! Pa ljudi su videli...": Poznati vatrogasac odbrusio
Zločin od kojeg se ledi krv u žilama: Evo gde je danas krajiški kanibal koji je UBIO I POJEO SVOJU MAJKU
Tela su prevezena na obdukciju u Zavod za sudsku medicinu, a uzrok njihove smrti još nije poznat, izvestila je PU zagrebačka.
(Telegraf.rs/24sata.hr)