Episkop Joanikije u samoizolaciji zbog korona virusa, otkrio kakvo mu je stanje
2
1
Episkop dobio rešenje kojim mu je naređena samoizolacija
Printskrin: Youtube/Телевизија Храм
Preporučujemo
ŽRTVE VRUĆINE Dvojica se utopila u Hrvatskoj, u Nemačkoj sedam smrtnih slučajeva. Stručnjaci: "Ovo je važno!"
Majka skrivala sina 59 godina u Belom Manastiru: Ni supruga brata Mirka nije znala da postoji
Nakon objave da je episkop budimljansko-nikšićki Joanikije od 16. marta u samoizolaciji, a nakon što je iz Crne Gore ušao iz Srbije na graničnom prelazu Dobrakovo, i on je sam potvrdio da je ta informacija tačna, te da se pridržava preventivnih medicinskih uputstava.
Joanikije je naveo da se dobro oseća i da nema nikakvih simptoma korona virusa, objavljeno je na instagram profilu "Ne damo svetinje".
On je pisanje pojedinih crnogorskih medija kako je "Joanikije ušao u našu zemlju" ocenio neumesnim i rekao da je ušao u svoju zemlju.
Ušao sam, naveo je, "u moju Crnu Goru" i "od Boga poverenu mi eparhiju".
Video: Kako da olakšamo sebi izolaciju tokom pandemije?
(Telegraf.rs/Tanjug)