Zagrepčanin nasred ulice šefu sekirom razbijao auto: Mesecima ga nije platio, pa mu je slupao vozilo
1
11
Ubrzo je po njega došla policija, sklonila sekiru i odvela ga
Foto-ilustracija: Shutterstock
U Črnomercu, jednom od delova Zargeba, juče u poslepodnevnim satima muškarac je sekirom razbijao auto.
Preporučujemo
Nagla promena vremena stiže u region: U ovim delovima moguć sneg, evo i kada
U Makedoniji postoje roditelji koji svojoj deci kupuju ljubav. Ona košta 3 do 4 hiljade evra, a reč je o drevnoj tradiciji (FOTO) (VIDEO)
Prolaznici koji su svedočili ovom prizoru kažu i da je zamolio starijeg čoveka koji je sedeo u blizini da se odmakne, kako ga slučajno ne bi povredio. Nakon što je nekoliko puta udario u automobil, seo je pored vozila, piše RTL.
Ubrzo je po njega došla policija, sklonila sekiru i odvela ga. Navodno je reč o dečku kojeg šef mesecima nije platio, pa je razbio njegov auto.
Policijska službenica za odnose s javnošću Adela Delalić rekla je kako su primili dojavu oko 17 sati i 10 minuta, te da utvrđuju okolnosti.
Video: Bacio je sekiru i umesto u drvo, zamalo da završi njemu u glavi
(Telegraf.rs)