"Otrovnica iza stare Vlade": Snimak ogromne zmije u Podgorici uplašio građane
21
0
- U blizini je reka Morača, zato se našla tu - navedeno je ispod snimka na društvenoj mreži Fejsbuk
Printskrin: Facebook/Podgorički vremeplov
Snimak ogromne zmije iza nekadašnje zgrade Vlade u Podgorici objavljen na Fejsbuk stranici, zabrinuo je građane, a posebno opis u kojem se navodi da je reč o otrovnici.
Preporučujemo
Detalji pucnjave u Tuzli: Dva muškarca uhapšena, pronađeno oružje
Španjolka doživela čudo u Srbiji! Dok je plakala, stranac joj spustio OVU STVAR: Sutra stigao poziv iz bolnice
Ipak, korisnici društvenih mreža navode da nije reč o otrovnici, već da je u pitanju ribarica, vodena zmija "natriks teselata".
- U blizini je reka Morača, zato se i ona našla tu. Nije opasna za čoveka. Nema otrovne zube, nikada ni ne ujeda. Kada je uznemirena, pravi se mrtva i ispušta sekret iz kloake koji ima jak, intenzivan miris - smrad - napisala je jedna od korisnica Fejsbuka.
I drugi, koji su se uključili u ovu konverzaciju, naveli su da se radi o neotrovnici, uzimajući u obzir njene šare.
Video: Neverovatan ples zmija u Beogradu: Pare se u naselju iz pakla
(Telegraf.rs)