Kod Dubrovnika snimljena pijavica
3
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Pijavica je snimljena blizu grada
Na moru kod Dubrovnika jutros se pojavila pijavica, fotografisali su je meštani i objavili na društvenim mrežama.
Iako je, kažu, bila blizu grada nije prouzrokovana nikakva šteta.
Preporučujemo
Očekuju nas temperature od 50 Celzijusa! Meteorolog otkrio crne procene za blisku budućnost
Četvorogodišnjak prvi položio ciglu i postao "gazda kuće"! Vratili se u otadžbinu posle života u Austriji
Fotografija pijavice objavljena je i na Fejsbuk stranici Storm Ćasers Dubrovnik.
(Telegraf.rs/Tanjug)