Detalji velike pljačke u Banjaluci: U tri torbe odneli dva miliona KM
3
3
M.S.P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Lopovi su ogromnu količinu novca odneli u tri torbe
Foto: Profimedia/STR/AFP
Nepoznati razbojnici ukrali su danas oko dva miliona konvertibilnih maraka u filmskoj pljački u banjalučkom naselju Lauš, ekskluzivno saznaje ATV.
Lopovi su ogromnu količinu novca odneli u tri torbe.
Preporučujemo
Drama kakvu Banjaluka ne pamti: Devojka skočila u Vrbas, a onda se pojavio ON
Ko je Srbin s kojim žena Edina Džeka ima ćerku? Opasan momak sa asfalta, tukao se na Marakani, sad je milioner
ATV saznaje da se pljačka dogodila oko 16 časova kada su razbojnici vlasnici menjačnice napravili sačekušu.
Sumnja se da je pljačka bila tipovana i da su maskirani razbojnici tačno znali da se radi o velikom iznosu novca.
Prema saznanjima ATV, oni su vlasnicu menjačnice čekali pred kućom u kojoj živi.
(Telegraf.rs)