Milojko Spajić: Najbolje dolazi za SAD, ali i za Crnu Goru
Crnogorski premijer oduševljen činjenicom da 61 odsto Amerikanaca veruje da najbolji dani za Sjedinjene Države tek dolaze
Crnogorski premijer Milojko Spajić čestitao je republikanskom kandidatu Donaldu Trampu pobedu na predsedničkim izborima u SAD i poručio da najbolje dolazi za Sjedinjene Američke Države, ali i za Crnu Goru.
"Čestitke predsedniku Trampu na neverovatnom povratku. Najbolje vreme dolazi za obe zemlje", napisao je Spajić na platformi Iks.
Preporučujemo
Bosanac već 20 godina izluđuje vlasti u Nemačkoj: Prima 7.250 evra mesečno od države, ne mogu mu ništa!
Vila s bazenom, kuća u Zagrebu vredna skoro 400.000 evra: Evo šta sve ima uhapšeni gradonačelnik Nove Gradiške
Spajić je naveo da je oduševljen činjenicom da 61 odsto Amerikanaca veruje da najbolji dani za Sjedinjene Države tek dolaze.
"To je tajna uspeha ove zemlje i zašto će da pobeđuje u svim okolnostima. Ako ne veruješ da je moguće - neće se ni desiti. Ekonomska misao Evrope Sad 1 i 2 je sinoć pobedila i u SAD: manji porezi i doprinosi na primanja građana, a državni prihodi od indirektnih poreza", napisao je Spajić.
(Telegraf.rs/Tanjug)