Opelješili zlataru na Baščaršiji, odneli i zlato i novac: Tri muškarca uhapšena tokom noći
0
0
A. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Klix.ba/I.Š.
Policijski službenici Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo tokom noći su uhapsili tri muškarca zbog postojanja osnova sumnje da su u sredu opljačkali zlataru na Baščaršiji.
Kako je saopšteno iz MUP-a KS, uhapšeni su A.M. (1983) i A.M. (1982) iz Sarajeva, te D.Š. (1982) iz Istočnog Sarajeva.
Preporučujemo
Da li je ovo uzrok nesreće na žičari na Durmitoru? Evo kako je turista izgubio život pri padu iz korpe žičare
Magistrala na Jadranu proglašena jednom od najlepših na svetu: Dugačka 800 km, gradilo je 10.000 radnika
"Lišeni slobode su trenutno na kriminalističkoj obradi u službenim prostorijama Uprave policije MUP-a KS", saopšteno je iz MUP-a KS, piše Klix.
Kako je ranije rekao vlasnik zlatare Alzir Kurbegović, razbojnici su, prema prvim procenama, odneli preko kilogram zlata i više od 11.000 KM.
Pljačka se dogodila u najprometnijoj ulici na Baščaršiji, a razbojnici su nekoliko minuta "operisali" po zlatari nakon čega su uspeli da pobegnu.
(Telegraf.rs)