Muškarac ušetao u salon, pretukao ženu i zapalio sto za masažu: Velika potraga za napadačem u Zagrebu

A. R.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-ilustracija: Goran Mehkek / Cropix / Profimedia

Zagrebački policajci, Hitna pomoć, ali i vatrogasci sjurili su se oko podneva u Ulicu Križnog puta u Dubravi, u Zagrebu, gde je dojavljeno da je došlo do napada i požara u kući.

Kako nezvanično saznaje 24sata.hr, za napad je osumnjičen muškarac koji je namerno izazvao požar i pobegao. Prema prvim informacijama, radi se o prizemnoj kući u sklopu koje se nalazi poslovni prostor i salon za negu tela. Ulica se nalazi paralelno sa Avenijom Dubrava i prilično je prometna.

Fizički je nasrnuo na ženu, pretukao je, a potom zapalio sto za masažu. Srećom, u blizini je bio komšija koji se snašao i zgrabio aparat za gašenje požara.

Uspeo je da ugasi vatru pre dolaska hitnih službi.

"Dojavu smo primili u 12.10 sati da je muškarac fizički nasrnuo na ženu i zapalio objekat. Žena je povređena, a za muškarcem se intenzivno traga", rekli su iz policije.

Povređenu ženu preuzela je Hitna pomoć i prevezla je u bolnicu.

Uviđaj i istraga su u toku.

(Telegraf.rs)