Pogledajte koliku zmiju su izvukli vatrogasci iz automobila u Čitluku: Zavukla se pod haubu, svi bili u šoku
0
0
I. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Vatrogasci u Čitluku danas su imali nesvakidašnju, ali sve učestaliju intervenciju – morali su da izvlače zmiju, koja se uvukla ispod haube privatnog automobila.
Zahvaljujući brzoj reakciji i profesionalnom pristupu pripadnika vatrogasne službe, zmija je uspešno locirana i izvučena bez ugrožavanja sigurnosti ljudi ili oštećenja vozila.
Preporučujemo
Ko je Radoje Zvicer? Evropol otkrio lažne identitete vođe kavačkog klana
Austrijanka ušla u Jadransko more, kad je videla šta pliva, odmah uključila kameru i poslala upozorenje
Na snimku s intervencije može se videti smireno i stručno postupanje vatrogasaca, koji su uz pomoć alata oprezno izvukli životinju. Ipak, zmija je pružala otpor. Kada su podigli haubu, delovalo je kao da je spremna za napad.
Takođe, prisutni su ostali iznenađeni kada se pokazalo da je reč o prilično dugoj zmiji, što je izazvalo dozu nelagode, ali i znatiželje među okupljenima.
(Telegraf.rs)