Ovo je Mirko koji je osumnjičen za ubistvo Danijela u Bereku: Na društvenim mrežama najavio kraj

E. T.
Vreme čitanja: oko 1 min.

Četrdesetčetvorogodišnji Mirko H. sumjniči se za krvavi zločin u Bereku koji je potresao javnost ovog vikenda.

On je osumnjičen da je u petak kasno uveče iz automatske puške ubio novog partnera žene sa kojom je bio u vezi.

Kako navodi 24sata.hr, Mirko i neimenovana žena bili su u braku devet godina.

Navodni motiv zločina upravo je ljubomora.

Osumnjičeni Mirko H. zločin je najavio na društvenim mrežama. Na snimku iz auta čuje se jeziva najava: "Danas je gejm over".

Ubijeni Danijel / Foto: Facebook

Navodno je nešto pre tog čina, ženska osoba objavila zajedničku fotografiju sa žrtvom na društvenim  mrežama.

Hrvatski mediji navode kako osumnjičeni ubica nije mogao imati dozvolu za oružje kojim je zločin počinjen, jer je ono dostupno samo vojsci i policiji.

Komšije koje su govorile za tamošnje medije navode da su šokirane događajem, te da nisu mogli da pretpostave da će se krvavi pir desiti.

(Telegraf.rs)