Mladić poginuo u Doboju, ušao u obeleženo minsko polje kako bi vratio koze?
0
0
A. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Mlađi muškarac poginuo je u obeleženom minskom polju u dobojskom naselju Hodžići u Republici Srpskoj, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.
Policija je navela da im je nesreća prijavljena juče u 17.50 časova, i da je na lice mesta izašao dežurni tužilac koji rukovodi uviđajem, prenosi RTRS.
Preporučujemo
Očekuju nas temperature od 50 Celzijusa! Meteorolog otkrio crne procene za blisku budućnost
Četvorogodišnjak prvi položio ciglu i postao "gazda kuće"! Vratili se u otadžbinu posle života u Austriji
Prema nezvaničnim informacijama poginuo je 19-godišnjak koji je ušao u obeleženo minsko polje kako bi vratio koze.
(Telegraf.rs/Tanjug)