Četiri žene sletele kolima u reku, izvlačili ih meštani i vatrogasci: Drama kod Bijelog Polja
2
1
I. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: RINA
Tokom popodnevnih sati na putnom pravcu ka Tomaševu na teritoriji Bijelog Polja došlo je do teže saobraćajne nezgode u kojoj je učestvovalo jedno vozilo koje se kretalo iz putnog pravca Tomaševo prema Slijepač mostu.
Iz za sada nepoznatih razloga vozilo je sletelo sa puta u reku.
Preporučujemo
"Jednom rukom držim bebu, drugom se držim za sedište": Sanja rodila Viktora ispred američke ambasade
Hrvati misle da je ovo bio NAJGORI DAN u njihovoj istoriji (FOTO)
"U vozilu su se nalazile četiri ženske osobe koje su uz pomoc slučajnih prolaznika i vatrogasaca spasilaca izvučene iz vozila i vozilom Službe zaštite i spasavanja prevezena do Hitne pomoći", kaže za RINU Edin Kolić komandir Službe zaštite i spašavanja Bijelo Polje.
Sve četiri osobe su, na svu sreću, prošle sa lakšim telesnim povredama, a policija je na licu mesta i utvrđuje uzrok nezgode.
(Telegraf.rs)