Drama u Zagrebu: Mladić pucao iz taksija, pa oteo vozilo!

I. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto ilustracija: Shutterstock

Zagrebačka policija uhapsila je muškarca koji je tokom vožnje pucao iz taksija vatrenim oružjem, a potom oduzeo vozilo i pokušao da pobegne.

Sve to se dogodilo juče u Novom Zagrebu kada je muškarac, čiji identitet se ne navodi, u više navrata iz taksija pucao u vazduh. Nakon toga je taksista izašao iz vozila, a muškarac se odvezao u pokušaju da pobegne.

Prema dosad utvrđenim informacijama, taksijem zagrebačkih registarskih oznaka upravljao je 23-godišnji vozač, dok je uslugu prevoza koristio 32-godišnjak.

Zagrebačka policija osumnjičenog je pronašla i uhapsila za manje od sat vremena, a kriminalističko istraživanje i utvrđivanje svih okolnosti događaja još traje, prenose hrvatski mediji

(Telegraf.rs/Tanjug)