Novi roman za decu na Sajmu knjiga: Ovo je "Roman bez ormana" Vuleta Žurića
0
0
Novi roman za decu Službenog glasnika može se naći na Sajmu knjiga
U okviru Dečjeg dana na ovogodišnjem Sajmu knjiga, Službeni glasnik predstavio je novu knjigu za decu "Roman bez ormana" autora književnika Vuleta Žurića.
Knjigu su pored autora predstavili Luka Tilinger, ilustrator knjige i Goran Petrović, urednik kolekcije Azbučni red, namenjene najmlađima, u okviru koje je objavljena i ova knjiga, inače prva knjiga Vuleta Žurića za decu.
Preporučujemo
Neverovatan kraj FNC 31 u Beogradskoj areni: Džoker Ilić tapkao protiv Barbira, Stošić pobedio Amerikanca
Volim vas, mislite na mame i tate: Nastavnica sabila 15 dece u tesan wc, dok je monstrum ubijao đake po školi
Ulogu moderatora imala su deca iz postave Malog dnevnika koja su postavljala pitanja i razgovarala sa autorom, ilustratorom i urednikom ove zanimljive knjige za najmlađu publiku.
(Telegraf.rs/ PR)