Jerkov: Maja Gojković prednjačila u stranačkom zapošljavanju
0
2
Novom Sadu nisu potrebni ljudi koji moraju da polažu račune gazdama u Beograd, izjavila Aleksandra Jerkov
Kandidatkinja Lige socijaldemokrata Vojvodine za gradonačelnicu Novog Sada Aleksandra Jerkov optužila je Ujedinjene regione Srbije da u svojim redovima imaju osobe koje su prednjačile u "partijskom zapošljavanju".
Preporučujemo
630 godina mita, zabluda i podela: Ko je na Kosovu pobedio, ko izdao, a ko ubio Murata?
Stari indijski trik hladi dom bez klime: Razlika se oseti za nekoliko minuta, a košta 0 dinara
Jerkov je na predizbornoj tribini u Novom Sadu optužila bivšu članicu Srpske radikalne stranke, gradonačelnicu Novog Sada Maju Gojković, sada kandidatkinju za gradonačelnicu ispred URS-a, da je u svom mandatu od 2004. do 2008. godine u Novom Sadu prednjačila u stranačkom zapošljavanju.
Ona je kazala da Novom Sadu nisu potrebni ljudi koji moraju da polažu račune gazdama u Beogradu.
(Beta)