Usvojeni amandmani na Zojin zakon!
0
0
- Predložena zakonska rešenja obuhvataju usluge genetičke zdravstvene zaštite, ubrzavaju proces prevencije i dijagnostike i povezuju genetiku, pedijatriju i ginekologiju u tretiranju ovih pacijenata - navodi se u saopštenju Vlade Srbije
Vlada Srbije usvojila je amandmane na Predlog zakona o prevenciji i dijagnostici genetičkih bolesti, genetički uslovljenih anomalija i retkih bolesti.
Preporučujemo
Predsednik Vučić u poseti Jablaničkom i Pčinjskom okrugu! Najavio poseban program za jug Srbije
Grci ovako hlade kuće već 2.000 godina: Ne treba im klima, a ne troše struju i uživaju u hladovinki
U saopštenju Vlade Srbije navodi se da će te zakonske izmene značajno izmeniti tretman pacijenata koji se leče od tih bolesti.
- Predložena zakonska rešenja obuhvataju usluge genetičke zdravstvene zaštite, ubrzavaju proces prevencije i dijagnostike i povezuju genetiku, pedijatriju i ginekologiju u tretiranju ovih pacijenata - navodi se u saopštenju izdatom posle sednice.
(Telegraf.rs)