LJUDSKA PRAVA KAO TEMA SVEGA: Evo o čemu su pričali Vučić, Janković i Šabić
Dogovoreno je da se u kratkom roku srpski premijer ponovo sastane sa predstavnicima nezavisnih kontrolnih organa za zaštitu ljudskih prava, kako bi raspravljali o napretku u rešavanju nastalih problema
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić, održao je danas redovan sastanak sa predstavnicima nezavisnih kontrolnih organa za zaštitu ljudskih prava, saopšteno je iz vladine Kancelarije za saradnju sa medijima.
Preporučujemo
Skupština usvojila VAŽNE IZMENE o zapošljavanju državnih službenika
Vučević: Izjava Đokića groteska kakve se ne bi postideo ni Franc Kafka
VUČIĆ I BRANKICA JANKOVIĆ: Cilj je UNAPREĐENJE RAVNOPRAVNOSTI u Srbiji! (FOTO)
Na sastanku, kome su prisustvovali zaštitnik građana Saša Janković, poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić i poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković, razgovaralo se o problemima u funkcionisanju institucija i načinima za njihovo rešenje.
Dogovoreno je da se u kratkom roku predsednik Vlade ponovo sastane sa predstavnicima nezavisnih kontrolnih organa za zaštitu ljudskih prava, kako bi raspravljali o napretku u rešavanju nastalih problema, dodaje se u saopštenju.
(Telegraf.rs / Tanjug)