Kocijančić: ZSO nije tema današnjeg razgovora u Briselu
Zajednica srpskih opština nije danas bila na dnevnom redu razgovora u Briselu i neće biti tema ove sedmice
Portparolka visoke predstavnice EU za spoljnu politiku i bezbednost Maja Kocijančić izjavila je danas da će se predstavnici EU sastati sa Upravljačkim timom za Zajednicu srpskih opština nakon što dalji koraci u formiranju ZSO budu razmotreni u okviru dijaloga Beograda i Prištine u Briselu.
Preporučujemo
Miloš Pavlović o napadu kod Studenjaka: Skandirali su i govorili "ti ovde ne možeš da sediš"
Ovim može da se spasi godina studentima u Srbiji: Oglasio se direktor Fonda za nauku
Predstavljen Tim za uspostavljanje Zajednice srpskih opština (VIDEO)
Kocijančić je Tanjugu rekla da Zajednica srpskih opština nije danas bila na dnevnom redu razgovora, odnosno tehničkog dijaloga u Briselu, i da neće biti tema ove sedmice.
- EU će se sastati sa Upravljačkim timom i drugim relevantnim učesnicima sa Kosova nakon što se o budućim koracima u uspostavljanju Zajednice srpskih opština bude razgovaralo u Briselu - rekla je Kocijančić.
(Telegraf.rs/Tanjug)