DS: Pretnje Pajtićevoj deci zbog njegovog učešća na Prajdu
5
15
Kako je navedeno u saopštenju DS-a, Pajtićevoj deci prećeno je fizičkim nasiljem, ali se ne navode detalji tog incidenta
Demokratska stranka saopštila je da su maloletnoj deci predsednika DS Bojana Pajtića upućene pretnje zbog njegovog učešća na Paradi ponosa.
Preporučujemo
Uhapšen Vladimir Štimac: Pojavio se i snimak privođenja bivšeg košarkaša
Pešaci s KiM nastavljaju ka Novom Sadu uz pesmu "Lazarica"
DS je zatražila da policija hitno uhapsi počinioce.
Kako je navedeno u saopštenju DS-a, Pajtićevoj deci prećeno je fizičkim nasiljem, ali se ne navode detalji tog incidenta.
- Demokratska stranka očekuje od MUP Srbije da odmah reaguje i uhapsi počinioce, a od političkih aktera u Srbiji i na vlasti i u opoziciji da osude ovakve incidente - navedeno je u saopštenju DS-a.
U Beogradu je danas održana Parada ponosa, manifestacija koja afirmiše prava LGBT zajednice. Šetnja centralnim gradskim ulicama protekla je uz blokadu saobraćaja, jako policijsko obezbeđenje i bez incidenata.
(Telegraf.rs/ Beta)