KFOR demantuje sebe: Vojska Srbije nije ušla na Kosovo (FOTO)
0
21
Na fotografiji je 15-ak naoružanih pripadnika VS i američke vojske u borbenoj opremi
Međunarodne mirovne snage na Kosovu demantovale su da su pripadnici Vojske Srbije ušli na teritoriju Kosova, gde su se slikali sa američkim pripadnicima KFOR, piše Koha ditore.
Preporučujemo
Ministarka Đedović Handanović objavila selfi sa mezimicama: "Dve bebe i 17 godina razlike"
Slikali smo luksuznu jahtu od 500 miliona dolara u Jadranskom moru, vlasnik jedan od najbogatijih Amerikanaca
Srpska i američka vojska poziraju na severnom Kosovu (FOTO)
KFOR tvrdi da su fotografije nastale na liniji između Kosova i Srbije, u okviru zajedničkih aktivnosti nadgledanja tog prostora koji redovno obavljaju KFOR i VS.
Na fotografiji je 15-ak naoružanih pripadnika VS i američke vojske u borbenoj opremi koji zajednički poziraju pod naslovom "Srpska vojska ušla na Kosovo".
Slika je nastala 16. decembra na severu Kosova, u zajedničkoj patroli, a fotografiju je snimio i objavio američki narednik Kejleb Bario, koji je bio u toj patroli.
(Telegraf.rs/Koha ditore)