Haradinaj se oglasio povodom godišnjice ubistva Ivanovića: Možda odgovor i nije na Kosovu, ali ja ne mogu sada da kažem gde jeste
Upitan da li deli mišljenje Hašima Tačija da se ubice nalaze u Beogradu, on je rekao da je teško dati potpun odgovor, "pošto su stvari povezane"
Premijer privremenih kosovskih institucija Ramuš Haradinaj izjavio je, povodom godišnjice ubistva jednog od lidera kosovskih Srba Olivera Ivanovića, da je njegova vlada zainteresovana da pravda bude zadovoljena i zamolio sve koji imaju neku informaciju da pomognu u rešavanju tog slučaja.
Upitan da li deli mišljenje Hašima Tačija da se ubice nalaze u Beogradu, on je rekao da je teško dati potpun odgovor, "pošto su stvari povezane", prenosi RTK na srpskom jeziku.
Preporučujemo
"Dabogda živo meso od njega otpadalo" i ostale Amfilohijeve "mudre misli": Kako se "pukovnik Risto Sotona" trudi da zasluži pogrdne nadimke koje su mu nadenuli (VIDEO) (FOTO)
NASLOVNE STRANE SUTRAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za petak, 26. decembar 2025. godine
- Možda odgovor i nije na Kosovu, ali ja ne mogu sada da preciznije kažem gde jeste. Ponekad baš tu gde mislimo možda i nije i zbog toga ja ne žurim da dam nikakav predlog za bilo šta - rekao je Haradinaj.
Oliver Ivanović ubijen je 16. januara 2018. godine ispred sedišta GI SDP.
VIDEO: Ko je bio Oliver Ivanović
(Telegraf.rs/Tanjug)