Pojavili se lažni profili Nebojše Stefanovića na Fejsbuku: Oglasio se MUP Srbije zbog zloupotrebe (FOTO)
31
8
Nebojša Stefanović nema privatni profil ni na jednoj društvenoj mreži, niti će ih u budućnosti otvarati - navodi se u saopštenju MUP-a
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da su se na društvenoj mreži Fejsbuk pojavili lažni profili sa fotografijama i imenom potpredsednika Vlade Republike Srbije i ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića.
Preporučujemo
Vučić poslao moćnu poruku: Mi se ne spremamo za ratove, mi snažimo svoju vojsku da bismo odvratili svakog
NAJČUVANIJA TITOVA TAJNA: Zbog uzimanja steroida maršalu se osušio penis! (FOTO)
- Zbog mogućih zloupotreba, Ministarstvo unutrašnjih poslova obaveštava javnost da ministar Stefanović poseduje zvaničan profil na Tviteru, kao i zvaničnu stranicu na Fejsbuku, ali nema privatni profil ni na jednoj društvenoj mreži, niti će ih u budućnosti otvarati - navodi se u saopštenju MUP-a.
Kako se dodaje, svi ostali profili, osim dva navedena zvanična i verifikovana naloga, na Tviteru i Fejsbuku, svi ostali su lažni.
(Telegraf.rs/Tanjug)