Pacoli da ćuti kada nema ništa pametno da kaže: Vulin odbrusio prištinskom lideru i podsetio ga ko su mu prijatelji
- Pacoli i ostali se nadaju ratu koji bi opet za njih vodio NATO - još navodi ministar odbrane Srbije
Ministar odbrane Aleksandar Vulin poručio je danas Bedžetu Pacoliju da bi morao da nauči da ćuti kada nema ništa pametno da kaže i pre nego što izgovori ime Aleksandra Vučića treba najpre da se seti svih optužnica za članove takozvane vlade u Prištini.
- Vučić je čovek koji je sačuvao mir u regionu, a Pacoli i ostali se nadaju ratu koji bi opet za njih vodio NATO. Vučić je častan čovek, a Pacolijevi prijatelji su ratni zločinci koji su na slobodi jer su pobili svedoke - izjavio je Vulin komentarišući odgovor Pacolija predsedniku Srbije.
Preporučujemo
"Od sutra primena uredbe o vozilima sa srpskim tablicama": U planu rigorozne kazne, kao i zabrane upravljanja
Danica Grujičić bila dežurna kad je Arkan upucan! Progovorila posle 26 godina: "Ništa što smo radili nije..."
Zamenik kosovskog premijera Bedžet Pacoli neozbiljno je ranije danas odgovorio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na odbijanje prištinske platforme, poručivši šefu srpske države "da ne igra ulogu molera u igri istok-zapad".
(Telegraf.rs / Tanjug)