Beogradski maraton iskorišćen u političke svrhe (FOTO)
7
20
Na startu "Trke zadovoljstva" nekoliko građana je nosilo zastavu sa natpisom "Počelo je", "Jedan od pet miliona" i "Idemo do kraja", parole koje se poslednjih nedelja pojavljuju na protestima dela opozicije
Grupa građana, pristalica protesta "Jedan od pet miliona", iskoristila je Beogradski maraton u političke svrhe, pokazuju fotografije koje nam je poslao čitalac Telegrafa.
Naime, na startu "Trke zadovoljstva", ispred Skupštine Srbije, nekoliko njih je nosilo zastavu sa natpisom "Počelo je", "Jedan od pet miliona" i "Idemo do kraja", parole koje se poslednjih nedelja pojavljuju na protestima dela opozicije.
Preporučujemo
Klark šokirao na suđenju Tačiju: Solana je rekao da treba udariti na Beograd, da se ugase svetla kao u Bagdadu
Prevoznik Milomir Jaćimović prekinuo štrajk glađu
Na startu "Trke zadovoljstva", ispred Skupštine Srbije, nekoliko građana je nosilo zastavu sa natpisom "Počelo je", "Jedan od pet miliona" i "Idemo do kraja"-Foto: Čitalac Telegrafa
Oni su pre početka trke stali pred učesnike i raširili ovaj transparent, a pojedinci su na sebi imali i majice sa istim natpisima.
(Telegraf.rs)