Podrška francuskom narodu od strane predsednika Vučića: Mi smo uz naše prijatelje i spremni smo da pomognemo obnovu
3
106
Vučić je podršku francuskom narodu pružio preko tvitera
Povodom strašnog požara koji je danas popodne zahvatio katedralu Notr Dam u Parizu oglasio se i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
On je podršku francuskom narodu pružio preko tvitera.
Preporučujemo
"Nemamo bliže jedni drugima": Dačić na obeležavanju pet vekova Altun-alem džamije u Novom Pazaru
Evo od čega je preminuo sin (11) Bojane Mutić, ovako je pričala o bolesti: "Na desetine epi napada dnevno..."
- Svi građani Srbije su tužni zbog Notr Dama. Mi smo uz naše francuske prijatelje i spremni smo da pomognemo obnovu tog simbola francuske i svetske civilizacije - napisao je Vučić.
Još nije objavljeno šta je tačan uzrok požara u katedrali, ali prve informacije navode da je on povezan sa radovima na restauraciji koji su se izvodili. Ova crkva građena u gotičkom stilu stara je 8 i po vekova, a današnji požar naneo je nemerljivu štetu kulturnom blagu.
Inače, Notr Dam je jedan od glavnih simbola Pariza.
(Telegraf.rs)