Palma uz više od 10 prasića na ražnju pored Morave slavi Uskrs: Da nam se deca rađaju u Srbiji i da čuvamo tradiciju (VIDEO)
10
14
Marković je Njegovoj Svetosti patrijarhu srpskom Irineju i državnom vrhu srbije uputio čestitku
Lider Jedinstvene Srbije, Dragan Marković Palma sa porodicom i prijateljima, tradicionalno je za Vaskrs, pored Velike Morave pekao prasiće i jagnjiće.
Preporučujemo
DA LI ĆU SE SKINUTI GOLA ZA ČASOPIS I KOJE ČARAPE NOSIM! Zorana otkrila koja joj sve NEPRISTOJNA PITANJA postavljaju
Umro Joška Broz
Tom prilikom Marković je Njegovoj Svetosti patrijarhu srpskom Irineju, predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, ministru inostranih poslova Ivici Dačiću i svim građanima pravoslavne veroispovesti čestitao Vaskrs sa željom da čuvamo tradiciju, da verujemo u ono što radimo i da nam se deca rađaju u Srbiji, uz tradicionalni pozdrav: Hristos Vaskrse!
(Telegraf.rs)