Istražiti banditski napad na Krasnoščekova: Čepurin poručio UN da "zločinci treba da budu kažnjeni"
0
4
- Računamo na to da će UN preduzeti sve mere radi istraživanja banditskog napada na službenika UNMIK Mihaila Krasnoščekova
Ambasador Rusije u Srbiji Aleksandar Čepurin sastao se danas sa šefom UNMIK Zahirom Taninom i istakao da Rusija računa na to da će UN preduzeti sve mere kako bi bio istražen napad na službenika UNMIK Mihaila Krasnoščekova.
- Računamo na to da će UN preduzeti sve mere radi istraživanja banditskog napada na službenika UNMIK Mihaila Krasnoščekova - napisao je Čepurin na svom tviter nalogu.
Preporučujemo
Trampov zaokret prema Balkanu?! Ovaj dokument bi mogao sve da promeni: "On to želi na listi svojih dostignuća"
"Pre pola sata moj otac je preminuo" Poznati srpski političar objavio najtužnije vesti
On je istakao da je to principijelno pitanje.
- Ako se nasilje vrši bez posledica - ono će se nastaviti. Zločinci treba da budu kažnjeni - naveo je Čepurin.
(Telegraf.rs)