Dobri bilateralni odnosi dveju zemalja: Ambasador Holandije kod Dačića
0
1
Na sastanku je ocenjeno da su bilateralni odnosi dve zemlje dobri, prevashodno na planu ekonomske saradnje
Foto: mfa.gov.rs
Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić primio je danas u kurtoaznu posetu novoimenovanog ambasadora Kraljevine Holandije u Srbiji Žil Arno Bešur Pluha, kojem je poželeo dobrodošlicu i uspešan mandat.
Na sastanku je ocenjeno da su bilateralni odnosi dve zemlje dobri, prevashodno na planu ekonomske saradnje.
Preporučujemo
Vučić o stanju ministra Ivice Dačića: Molimo se za njega
Oglasio se doktor sa klinike za pulmologiju, gde se leči Dačić: "Naredna 72 sata su ključna"
Šef srpske diplomatije je ukazao da je zahvaljujući investicijama holandskih kompanija otvoren značajan broj novih radnih mesta u Srbiji i izrazio nadu da se će u narednom periodu intenzivirati i politički dijalog dve zemlje.
Ambasador Žil Arno Bešur Pluh izrazio je zahvalnost na srdačnoj dobrodošlici, kao i spremnost za zajedničku saradnju na temama od obostranog interesa.
(Telegraf.rs/Tanjug)