Lavrov: Uvlačenje Srbije u NATO nema nikakvog smisla
33
10
U intervjuu dnevniku Komersant, Lavrov je ocenio i da NATO ništa ne dobija ulaskom Crne Gore i Makedonije u Alijansu
Šef ruske diplomatije Sergej Lavrov izjavio je danas da uvlačenje Srbije u NATO nema nikakvog smisla.
U intervjuu dnevniku Komersant, Lavrov je ocenio i da NATO ništa ne dobija ulaskom Crne Gore i Makedonije u Alijansu.
Preporučujemo
Skup "Srbija jedna porodica": Stigla zastava duga 500 m, obratiće se Vučić, pred građanima listići sa 15 tema
Petković: Više od 5.000 Srba iz svih krajeva KiM došlo u BG da podrži predsednika Srbije
- NATO ništa nije dobio za svoju bezbednost ulaskom Crne Gore i Makedonije, koja se za to priprema. Uvlačenje Srbije u NATO nema za bezbednost Alijanse nikakvog smisla - rekao je Lavrov za Komersant.
(Telegraf.rs/Beta)