Rade Basta unapredio svoje borilačke veštine: Uručen mu majstorski pojas 4. dan od Džudo saveza Srbije
0
3
Gde ima truda, ima i uspeha - napisao je Basta ispod fotografije priznanja koju je podelio sa pratiocima na društvenim mrežama
Foto: Ministarstvo privrede
Uporedo sa novim poslom, na čelu resora u Nemanjinoj 11, ministar privrede, a nekadašnji državni reprezentativac u kik-boksu i džudu, Rade Basta, nastavio je da se bavi sportom i unapređuje svoje borilačke veštine.
Basta se pohvalio da mu je juče uručen majstorski pojas 4. dan od Džudo saveza Srbije, prenose Novosti.
Preporučujemo
Vučić uputio saučešće povodom smrti Olivere Katarine
Američki istražioci češljaju zločine nad Srbima: Posle 3 decenije ponovo se otvara slučaj logora Rabić
- Gde ima truda, ima i uspeha - napisao je Basta ispod fotografije priznanja koju je podelio sa pratiocima na društvenim mrežama.
(Telegraf.rs)