Brnabić: Nismo postigli dogovor, žao mi je
2
26
M. L.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Danas je održan kolegijum u Skupštini Srbije
Printskrin: RTS
Ana Brnabić oglasila se nakon kolegijuma u Skupštini Srbije:
- Žao mi je što nismo postigli dogovor, opoziija je ponovila ultimatum.
Preporučujemo
Vučić pokazao listić za 27. jun: "Naše je da čuvamo mir i pokažemo strpljenje"
"Nije loša ideja" Vučić o tvrdnjama da će Vladan Petrov biti predsednički kandidat SNS
U Skupštini Srbije danas je nastavljen rad Kolegijuma, na kojem su učetvovali predsednica parlamenta Ana Brnabić i šefovi poslaničkih grupa, a na kome se razgovaralo o primeni preporuka Kancelarije za demokratske institucije i ljudska prava (ODIHR).
Na dnevnom redu su bila i tri zahteva opozicije za predstojeće beogradske i lokalne izbore.
(Telegraf.rs/Tanjug)