Oglasio se Miloš Pavlović: Ko je doneo odluku da studentima zabrani da se obrazuju?
4
2
A. N.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin: RTS
Student Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu Miloš Pavlović izjavio je danas, u ime studenata koji se nalaze u Pionirskom parku, da su poslata pisma rektorima univerziteta u Srbiji, sa pitanjem ''ko je doneo odluku da studentima zabrani da se obrazuju''.
Pavlović je na konferenciji za novinare u Pionirskom parku rekao i da pisma sadrže pitanje ko je "i na osnovu kog pra vila i zakona zabranio" studentima da studiraju, kao i kada će se objaviti plan nadoknade nastave''.
Preporučujemo
Tamara Vučić zajedno sa predsednikom Gruzije i prvom damom posetila Hram Svetog Save
"Kume, što ne kažeš da mu spavaš sa ženom?": Usred Ostroga sveštenik raskrinkao aferu, svi su zanemeli
On je kazao i da bi studenti koji protestuju u Pionirskom parku voleli da su poslali pismo rektoru Beogradskog univerziteta, ali da to nisu uradili ''jer ne znaju na koju bi ga adresu poslali''.
(Telegraf.rs/Tanjug)