Miloš Vučević: "Garant budućnosti su mladi, svim Novosađanima srećan Dan grada"
0
24
N. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printskrin: Instagaram/ milosvucevic
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević čestitao je svim Novosađanima Dan grada.
- Danas je 278. rođendan našeg Novog Sada. Slobodu je stekao u zajedništvu i ono je temelj napretka, kulture i otvorenosti našeg grada. To je i zavet koji ostavljamo za budućnost. A garant te budućnosti u slobodi i zajedništvu su upravo naši mladi, poput ovogodišnjeg dobitnika Februarske nagrade, desetogodišnjeg šahiste Leonida Ivanovića. Želim mu da bude veliki šampion i još veći čovek!Svim Novsađanima čestitam Dan grada Novog Sada! Neka živi naš Novi Sad, naša Srpska Atina - napisao je on na svom Instagaram nalogu.
Preporučujemo
Vučić: Za nekoliko nedelja podneću ostavku, naša lista na predstojećim izborima zvaće se "Ujedinjena Srbija"
Španci svakog dana u 11 rade jednu stvar i zbog toga retko pale klimu: Trik funkcioniše "kao vrata frižidera"
(Telegraf.rs)