Drašković: Pred Srbijom su dva puta, oba bez Kosova i Metohije
0
4
"Ovo je izbor. Kad će doći vreme da će ponovo Srbija imati ljude koji će misliti kada budu odlučivali, ja to ne znam", rekao je predsednik SPO
Predsednik SPO Vuk Drašković kaže da su pred Srbijom, kada je o evropskim integracijama reč, dva izbora i da su oba bez Kosova, koje je izgubila pre 12 godina.
Preporučujemo
Saopštene nove informacije o zdravstvenom stanju ministra Ivice Dačića: Oglasio se doktor koji ga leči
Vučić iz Kazahstana: Imaću čast da primim "zlatnog orla", sutra ćemo da potpišemo 10 sporazuma
Drašković je rekao da je jedan od izbora: "Srbija u Evropskoj uniji, što znači Srbija bez Kosova, ali kosovski Srbi najsnažnije povezani sa Srbijom", a drugi je: "Srbija izvan Evropske unije i u neprijateljstvu sa Evropskom unijom, što znači, Srbija bez Kosova i brzo bez Srba na Kosovu".
- Ovo je izbor. Kad će doći vreme da će ponovo Srbija imati ljude koji će misliti kada budu odlučivali, ja to ne znam - rekao je Drašković.
(D. Z. / Tanjug)