MIHAJLOVIĆ: SNS ne beži od izbora
Potpredsednica naprednjaka najavila je da će predsedništvo stranke sutra održati sednicu, na kojoj će razmatrati najnovija dešavanja na političkoj sceni
Predsedništvo Srpske napredne stranke (SNS) sutra će održati sednicu, na kojoj će razmatrati najnovija dešavanja na političkoj sceni i izneti svoj stav o njima, najavila je potpredsednica te stranke Zorana Mihajlović.
Preporučujemo
Izbori na KiM: Srpska lista pobedila u 9 od 10 srpskih opština, drugi krug u Klokotu, Srbi slave na severu
U 21 opštini na KiM gradonačelnici izabrani u prvom krugu, u 17 opština drugi krug
Prema njenim rečima, na sednici će biti reči i o odnosima u Vladi i izborima, što je, kako je istakla, normalna stvar.
- Stav SNS je da od izbora ne bežimo, ali je naša želja da učinimo sve što je moguće kroz reforme, borbu protiv kriminala i korupcije i da krenemo u promene u Srbiji - kazala je Mihajlovićeva za televiziju Pink.
Mihajlovićeva je dodala da se predsedništvo redovno sastaje svake dve do tri nedelje, kao i da su izbori i odnosi u Vladi bila tema i na prethodnoj sednici.
Kada je reč o sve češćim "licitiranjima" hoće li biti izbora, Mihajlovićeva je kazala da se ne licitira i da naprednjaci kao najveća stranka moraju da se ponašaju odgovorno.
(Telegraf.rs / Tanjug / Foto: Tanjug)