Varikio: Srbija zaslužila datum
Varikio, koji završava svoj mandat u Srbiji, istakao je da je za vreme njegovog mandata Srbija napravila znatan pomak u ispunjavanju uslova za članstvo u EU
Prvi potpredsednik Vlade i ministar odbrane Aleksandar Vučić zahvalio se danas ambasadoru Italije Armandu Varikiju na podršci koju je pružao Srbiji na putu EU integracija, a Varikio je naglasio da je Srbija deo evropske porodice i da je zaslužila da dobije datum za otpočinjanje pregovora o članstvu u EU.
Preporučujemo
Ona će zameniti Irenu Vujović: Nova ministarka zaštite životne sredine je Sara Pavkov, ovo je njena biografija
Mladoženja priča na mobilni, mlada stoji, a torta čeka: U snimku koji je zapalio Srbiju, nju su RAZAPELI
Varikio, koji završava svoj mandat u Srbiji, istakao je da je za vreme njegovog mandata Srbija napravila znatan pomak u ispunjavanju uslova za članstvo u EU.
Posebno je pohvalio rad nove Vlade Srbije, čiji su rezultati prevazišli sva očekivanja, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju s medijima.
Vučić se zahvalio ambasadoru Varikiju na njegovom doprinosu unapređenju bilateralne saradnje dveju zemalja, podršci koju je pružao Srbiji na putu EU integracija, kao i na investicijama italijanskih kompanija.
(Telegraf.rs / Tanjug)