Nova Srbija održala akciju: "Kako glasaš, tako živiš"
Sa stranačke akcije poručeno da je više od milion građana nezaposleno, 70 odsto mladih živi sa roditeljima, a svaki deseti stanovnik Srbije je siromašan
Nova Srbija održala je danas akciju "Kako glasaš, tako živiš", sa koje je poručeno da su Srbiji hitno potrebne promene i da sve zavisi od odluke građana za koga će glasati.
Preporučujemo
Đurić: Priština zbog jednostranih poteza sve izolovanija u međunarodnoj zajednici
"Meštani se zgranu kad vide čime se bavim": Popadija iz sela kod Smedereva stigla i do Kanskog festivala
Potpredsednica NS Dubravka Filipovski kazala je da građani skupo plaćaju opstanak Vlade koja je rešila da raspiše izbore u poslednjem trenutku.
- Nezadovoljno je četiri miliona građana, više od milion nezaposleno, 100.000 prima minimalnu zaradu, a 50 odsto stanovnika strahuje od toga da će ostati bez posla – ocenila je Filipovski, i dodala da 70 odsto mladih živi sa roditeljima, dok je veliki broj njih nezaposlen, a svaki deseti građanin Srbije je siromašan.
Direktor NS Borislav Borović smatra da "Srbija ne bi izdržala još jedan mandat aktuelne Vlade, zbog čega ona mora da ode".
Izvor: Tanjug