ISTRAŽIVANJE: Za SNS bi glasalo 45 odsto birača
                        0
                    
                    12
                Na osnovu rezultata istraživanja jedne beogradske agencije naprednjaci bi imali natpolovičnu većinu poslaničkih mandata u parlamentu
Istraživanje renomirane beogradske agencije pokazuje da bi za Srpsku naprednu stranku glasalo 45 odsto birača.
Preporučujemo
Vučić iz Samarkanda o situaciji sa Lukoilom, KiM i Crnom Gorom: "S njihovim tučama nemam nikakve veze"
Srbi ušli u taksi u centru Zagreba, nastala scena za pamćenje: Vozač izgovorio rečenicu koja tera suze na oči
Kako navodi list "Alo" koji je preneo rezultate istraživanja, to praktično znači i natpolovičnu većinu poslaničkih mandata u parlamentu.
Prema rezultatima ovog istraživanja, urađenog za potrebe jedne od stranaka vladajuće koalicije, Demokratska stranka i Socijalistička partija Srbije osvojile bi po 14 odsto glasova, a Liberalno-demokratska partija i Demokratska stranka Srbije po šest odsto, piše list.
Ispod cenzusa, prema istom istraživanju, ostali bi Srpska radikalna stranka sa tri i Ujedinjeni regioni Srbije i Dveri sa po dva odsto podrške birača.
(Telegraf.rs / Tanjug)
 
                                