Tinejdžer (14) u Nišu je napao ženu na ulici, ali zbog "vrste oružja" policija mu nije mogla ništa
0
3
Na iznenađenje svih, dečak je odmah priznao da je on hitnuo jaje
Nišlijka Lj.M. (47) prijavila je jednog četrnaestogodišnjaka policiji jer je gađao jajetom u glavu.
Kako saznajemo, ona je kazala da je juče oko 13 sati u zadobila udarac u potiljak, te da je ustanovila da je napadnuta jajetom. Takođe, ona je rekla da sumnja na trojicu maloletnika koji su joj prišli s leđa, pa je čak i imenovala osumnjičenog za napad nesvakidašnjim "oružjem".
Preporučujemo
NASLOVNE STRANE DANAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za subotu, 25. oktobar 2025. godine
Stevan iz Melenaca prodaje sve što je godinama sticao i gradio: Kad muka natera, ide i ono što se najviše voli
Na iznenađenje svih, dečak je odmah priznao da je on hitnuo jaje, ali se pravdao da nije imao nameru da pogodi prolaznicu već da mu je meta bio jedan od drugova.
S obzirom na to da je dečak zbog godina krivično neodgovoran, a posebno s obzirom na vrstu upotrebljenog "oružja" , četrnaestogodišnjak neće snositi nikakve sankcije zbog "neizazvanog napada".
(D.K.)