Drama u Kliničkom centru Niš: Aleksandar (73) došao na kontrolu, ali se ispred šaltera srušio i umro, a posle sat i po vremena i oživeo
0
3
Prema njegovim rečima, imao je najveću sreću u životu što mu se najgore dogodilo na najboljem mestu
Posle prave drame u hodniku Klinike za kardiologiju niškog Kliničkog centra, Aleksandar Rajković (73) iz Aleksinca po drugi put je počeo svoj život.
Došao je autobusom iz svog Aleksinca na kontrolu, lekar ga je pregledao i sa nalazom se uputio ka šalteru, tu se iznenada srušio - i umro?!, piše Politika.
Preporučujemo
"Srbi, svaka vam čast, derete nas Hrvate u tome" Hit objava zapalila region: "Moram da budem fer, bolji ste"
NASLOVNE STRANE PRAZNIČNIH BROJEVA: Prelistavanje štampanih izdanja do 3. maja 2026. godine
Prema njegovim rečima, imao je najveću sreću u životu što mu se najgore dogodilo na najboljem mestu.
- Lekari su mi ispričali da sam umro i da su me posle kliničke smrti oživljavali skoro sat i po vremena. I uspeli su - kaže Aleksandar dodajući da se ne seća ničeg.
(Telegraf.rs/Politika)