Nikad bolje vesti iz Čačka: Od 27 uzetih uzoraka, svi su negativni na korona virus
28
0
Sada na teritoriji Moravičkog okruga ima ukupno 44 potvrđena slučaja
Foto: Tanjug/AP
Zavod za javno zdravlje u Čačku juče je uzeo 49 uzoraka, 27 sa područja Čačka i 12 iz Gornjeg Milanovca. Svi uzorci iz Čačka su bili negativni, dok je kod po jednog lica iz Doma zdravlja i bolnice u Gornjem Milanovcu potvrđen korona virus.
Preporučujemo
Dečak koji mrzi Srbiju sin pevačice sa Kosova? Ovo je pozadina stravičnog snimka koji je zapalio mreže
Pogledajte kako CIKLON kruži nad Srbijom! Satelitska slika je neverovatna: Evo gde pljušti, a gde veje
Sada na teritoriji Moravičkog okruga ima ukupno 44 potvrđena slučaja, od kojih su 32 u Čačku, osam u Gornjem Milanovcu, tri u Lučanima i jedan u Ivanjici.
Trenutno se na lečenju u toj zdravstvenoj ustanovi nalazi 17 lica, od kojih su dva u težem stanju i na veštačkoj su ventilaciji - respiratoru.
U ambulanti u Ljubiću bilo je 17 pregleda, od toga šest sa povišenom temperaturom. U izolaciji Doma zdravlja pregledana su tri pacijenta, a jedan sa povišenom temperaturom je upućen u bolnicu.
Video: Kon: Nema više igranja sa tim kako se sprovodi izolacija, samo bolnički uslovi
(Telegraf.rs/Rina)