U fabrici u Valjevu, u kojoj je sinoć izbio požar, pre 6 godina poginuo radnik: Trojica su povređena
1
0
Od siline eksplozije srušen je deo zida jedne od hala
Printskrin: Facebook/Miroslav Mire Nikolic
Veliki požar u preduzeću za proizvodnju nameštaja "Samedi" u Industrijskoj zoni u prigradskom naselju Gorić u Valjevu izbio je u sredu oko 22 časa.
Preporučujemo
Sve žene iz Srbije se smeju švaleru iz Punta, samo muškarci plaču: Na autu mu piše OVO, ne sme ženi pred oči
Vanja je namerno uzela tuđi novac sa bankomata: Zbog onoga šta je uradila sa parama bruji celo Pančevo
Prema prvim informacijama sa terena požar je bio velikih razmera, vatra je zahvatila nekoliko proizvodnih hala, a u pomoć su priskočili vatrogasci i vozila valjevskog "Krušika", kao i vozila komunalnih preduzeća Vidrak i Vodovod, prenose kolubarske.rs.
Proizvodni pogon "Samedija" do pre sedam godina se nalazio u centru grada, posle čega je celokupna proizvodnja preseljena u Industrijsku zonu u Goriću, u halu površine oko 11.000 kvadrata.
Video: Stravičan požar u salonu nameštaja u Valjevu
(Telegraf.rs)