Sudar kod Inđije: Automobili potpuno uništeni
0
0
Vozači nisu povređeni
Na autoputu Novi Sad-Beograd u pravcu ka Beogradu, nekoliko kilometara posle naplatne rampe kod Inđije, danas oko 13 sati sudarila su se dva auotmobila, a niko nije povređen.
Preporučujemo
Curenje amonijaka u Guči: Šta MUP savetuje građanima i kako se zaštititi?
ŠTA JE AMONIJAK: Sve o gasu koji je procureo u Guči i zašto je mokra krpa spas od trovanja
Kako je vozač jednog od njih rekao za Tanjug, do sudara je došlo kada je njegov automobil marke "seat" naleteo na pežo, koji je prešao iz srednje u levu traku kojom se "seat" kretao.
Vozači nisu povređeni, a oba automobila su uništena.
Saobraćaj se na tom delu auto-puta odvija usporeno.
Video: Nesreća na Miljakovcu iz drugog ugla: Grupa ljudi nije imala vremena da se skloni od vozila
(Telegraf.rs)