Sve učestalije nezgode u šumi: Muškarac teško povređen prilikom seče drva, hitno primljen u čačansku bolnicu
0
0
Nažolost sve su učestalije nezgode prilikom seče drveća, naročito na teritoirji ivanjičke opštine. Tokom prethodnih meseci život je na ovaj način izgubilo nekoliko muškaraca
Foto: RINA
Još jedan incident dogodio se u ivanjičkoj šumi kada je teške povrede zadobio muškarac (68) iz ove opštine. On je hitno prebačen i hospitalizovan u Opštoj bolnici u Čačku.
- U Urgentnu službu čačanske bolnice primljen je pacijent sa teškim telesnim povredama glave i grudnog koša koje je zadobio prilikom seče drveta. Nakon opservacije zbrinut je na odeljenju intenzivne nege - rekla je za RINU Jelena Knežević pr bolnice u Čačku.
Preporučujemo
NASLOVNE STRANE DANAŠNJIH NOVINA: Prelistavanje štampe za ponedeljak, 3. novembar 2025. godine
Mirno nakon incidenata kod Skupštine Srbije: Okupljeni nameravaju da ostanu celu noć na raskrsnici
Nažolost sve su učestalije nezgode prilikom seče drveća, naročito na teritoirji ivanjičke opštine. Tokom prethodnih meseci život je na ovaj način izgubilo nekoliko muškaraca.
(Telegraf.rs)