Zbog odrona prekid saobraćaјa na barskoј pruzi, od Prijepolja autobusom
0
0
Navodi se da večernji međunarodni voz koji je iz Zemuna krenuo za Bar neće nastaviti putovanje iz stanice Prijepolje Teretna.
Foto: RINA/Ustupljena fotografija
Zbog odrona prouzrokovanog obilnim padavinama privremeno je prekinut saobraćaj na barskoj pruzi, objavio je jutros Srbija voz.
Navodi se da večernji međunarodni voz koji je iz Zemuna krenuo za Bar neće nastaviti putovanje iz stanice Prijepolje Teretna.
Preporučujemo
Amerikanci ismevali porodicu iz Sopota, jer na stolu imaju samo ribu i pogaču: Ovakav OBRT niko nije očekivao
Zbogom Lenka Dunđerski: Oglasio se čuvar prodatog dvorca Sokolac! Pazio ga 40 godina, sad sve odlazi u zaborav
"Za putnike međunarodnog voza biće organizovan autobuski prevoz do stanice Biјelo Polje a putovanje će nastaviti putničkim vozom", navodi Srbija voz.
(Telegraf.rs)