Ovaj veliki grad odlučio da ne naplaćuje parkiranje za vreme prvomajskih praznika
10
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Redovna naplata nastaviće se 3. maja
Foto: Shutterstock
Parking servis u Novom Sadu saopštio je da se za vreme prvomajskih praznika, u ponedeljak 1. maja i u utorak 2. maja 2023. godine, neće naplaćivati parkiranje u gradu.
"NS bike" sistem će u toku praznika raditi nesmetano, a novi korisnici moći će da se registruju nakon praznika.
Preporučujemo
"Stižu Rafali, ali i nešto o čemu ne mogu još da govorim" Vučić na aerodromu Batajnica, prikaz sredstava VS
Ovo je 5 trenutno najperspektivnijih zanimanja u Srbiji: Pitali smo AI u koju srednju školu treba upisati dete
Redovna naplata parkiranja i registracija korisnika "NS bike" sistema nastavlja se u sredu 3. maja 2023. godine, navedeno je u današnjem saopštenju.
(Telegraf.rs)